1.5 C
Istanbul
5:58 | 18 Şubat 2019

reklam

HABER IHBAR HATTI haber grubu marka hedefleriniz için farklı mecralarda çözümler sunuyor. Reklam, sponsorluk ve özel projelerle ilgili iş birliği için ilgili mecrayı tıklayın.

HABER IHBAR HATTI

HABER IHBAR HATTI Türkiye ve dünyadan doğru, tarafsız ve güvenilir haberi günün 24 saati boyunca dakikası dakikasına her boyutuyla kesintisiz ekrana taşıyor. HABER IHBAR HATTI Türkiye’nin en profesyonel ve en tecrübeli haber kadrosuyla çalışıyor, HABER IHBAR HATTI’nın dünyadaki rakipsiz haber ağı ve özel haber kaynaklarıyla habere yerinden bakıyor. Karar mekanizmalarını, uzman konukları ve farklı bakış açılarını ekrana getiriyor, özel haber dosyaları ile gündemi belirlemeye devam ediyor.

HABER IHBAR HATTI ile işbirliği için tıklayın
haberihbarhatti.com doğru, tarafsız ve güvenilir haberi günün 24 saati boyunca dakikası dakikasına her boyutuyla Türkiye ve dünyada Türkçe konuşan herkese kesintisiz ulaştırıyor.

haberihbarhatti.com haber kaynakları olarak rakipsiz: Genç, dinamik ve deneyimli Türk habercilerden oluşan kendi ekibinin yanısıra, HABER IHBAR HATTI’nın dünya çapındaki haber ağı ve Medya Grubu’nun sinerjisiyle internet haberciliğine güçlü, habere her yönüyle bakabilen, anlaşılır bir boyut getiriyor.

haberihbarhatti.com özel ilgi alanları olan kullanıcılar için çeşitlendirilmiş zengin içeriğiyle farklı konu başlıklarındaki bilgileri en yeni haliyle sunuyor.

haberihbarhatti.com ile işbirliği için tıklayın
HABER IHBAR HATTI radyo

Sadece Seyirci Kalmayın! Haber, ekonomi, spor, kültür-sanat, müzik, moda ve daha fazlası HABER IHBAR HATTI Radyo’da. HABER IHBAR HATTI Radyo’dan hayatın tüm seslerini dinleyebilirsiniz.

HABER IHBAR HATTI Radyo ile işbirliği için tıklayın

HABER IHBAR HATTI mobil uygulamalar

Reklamın geleceğini bugünden yaşamanın yolu, mobilden geçer. Mobil reklamın gücünü markanıza sunarak, en etkili reklam modellerini markanızla buluşturabilirsiniz. Hedef kitlesine mobilden de ulaşan yenilikçi markalar, daima kazanır.

HABER IHBAR HATTI mobil reklam hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın

HABER IHBAR HATTI sms

HABER IHBAR HATTI Haber SMS ile Türkiye ve dünya gündemini yakından takip etmenizi sağlayacak birçok servise tek bir pakete üye olarak ulaşabilirsiniz.

Günlük hayatınızda kesintisiz bir şekilde dünya, ekonomi, spor, kültür-sanat ve teknoloji gibi pek çok konudaki son gelişmelerden haberdar olmak, üstelik bunları HABER IHBAR HATTI’ün uzman yorumcularından öğrenmek istiyorsanız HABER IHBAR HATTI Haber SMS tam size göre.

HABER IHBAR HATTI Haber SMS ile dünyada ve Türkiye’de neler oluyor, havalar nasıl olacak, dövize ne oldu; borsa düştü mü gibi küresel ve yerel soruların cevaplarını düzenli olarak HABER IHBAR HATTI’ndan cebinize gelecek mesajlarla öğrenebilirsiniz.

HABER IHBAR HATTI SMS hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın

İletişim

Bize ulaştırmak istediğiniz mesajı yandaki kutuya yazıp “Mesajı Gönder” butonuna basınız. Yazacağınız mesaj sistemimiz tarafından ilgili kişiye yönlendirilecektir.

Görüşleriniz bizim için çok önemli. Görüş, soru ve dileklerinizi iletmek için iletişim formumuzu doldurmanız yeterli.

bize ulaşın

haber ıhbar hattı | türkiye'nin haber sitesi - son dakika haberler - güncel haber

HABER IHBAR HATTI! GÜNCEL HABER – SON DAKİKA HABERLER! Türkiye’nin en kapsamlı haber sitesi. Son dakika, güncel, magazin, ekonomi, dünya, yerel ve tüm kategorilerde haberler. Hızlı ve güvenilir haber.

Diğer Kategoriler

Dünya Eğitim Ekonomi Güncel Kültür Sanat Magazin Politika Sağlık Son Dakika Haberleri Spor Teknoloji Yerel Haberler Maç Sonuçları Süper Lig Puan Durumu Hava Durumu Namaz Vakitleri Otomobil