Dünya Şampiyonu Boksör Manuel Charr, çıkacağı dev maç öncesinde Türkiye’yi ziyaret edecek. Türkiye ve Recep Tayyip Erdoğan hayranı olan Charr, kendisini ’Osmanlı Torunu’ olarak ifade ediyor.
Arap dünyasının ilk Dünya Şampiyonu olan ve Türkiye hayranlığını her fırsatta dile getiren şampiyon boksör Manuel Charr, çıkacağı dev maç öncesinde Türkiye’yi ziyaret edecek. Recep Tayyip Erdoğan’a olan hayranlığını her fırsatta dile getiren Charr, cumartesi günü Türkiye’de olacak ve Ertuğrul Gazi’nin kıyafetiyle basın açıklaması yapacak. Her fırsatta kendisini Osmanlı Torunu olarak ifade eden ve ringlere de Osmanlı Aslanı unvanıyla çıkan Charr, İstanbul’da Topkapı Sarayı’nı ziyaret edecek. Dünya Şampiyonluğu için çıkacağı karşılaşmaya Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı da davet eden Manuel Charr, Türkiye’yi ve Türk insanını çok sevdiğini ifade etti. Sporcunun basın danışmanlığını yapan Vedat Alyaz da, Manuel Charr’ı uzun süredir tanıdığını belirterek, “Türk müzikleri ve kültürüne büyük ilgi duyuyor. Arabasında Türk müziği dinler ve Türk gençleriyle birlikte sosyal ve spor hayatını sürdürür. Şimdi de ekibindeki çalışanlardan çoğu Türk” dedi.
(İHA)

DHA ve İHA tarafından geçilen tüm yerel ve bölge haberlerinde Haberihbarhatti.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi yoktur. Haberler web sayfamızda otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Bu alanda yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen web siteleri ve ajanslardır.

Son dakika haberleri sayfasından Dünyada ve Türkiye’de gerçekleşen en güncel ve en son haberleri haberihbarhatti.com ile 7/24 takip edebilirsiniz.

HABER İHBAR HATTI, 7 gün, 24 saat boyunca size haber ulaştırmak için çalışıyor. Haberihbarhatti.com haber portalına; haber önerilerinizi, ihbarlarınızı ve düşüncelerinizi kolayca ulaştırabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken şey karşılaştığınız olayları ya da şikayetçi olduğunuz konuları video veya fotoğraf olarak kaydedip bize tercih ettiğiniz İletişim yolu ile yollamak. Gönderdiğiniz video ve fotoğraflar deneyimli muhabirlerimiz tarafından değerlendirilip en kısa sürede haberleştirilecektir.